Hakkımızda

En güzel gününüzü, en güzel şekilde geçirmeniz için varız.

 

Hasmahal, davetinizi sizinle birlikte planlayan, iyi bir ev sahibinin nelere dikkat ettiğini bilerek önerilerde bulunan, o baş döndürücü tempo içinde aklınıza gelmeyenleri düşünerek, organizasyonunuzun kusursuz olmasını sağlamaya çalışan bir anlayışın ürünüdür.Aydın - Denizli Yolu 4.Km'de kurulan Hasmahal, özgün mimarisi ve doğayla iç içe tasarlanan konseptiyle, misafirlerine her köşesinde ayrı bir keyif yaşatmayı hedefler.

Her tür organizasyonu layıkıyla gerçekleştirebilmek için tasarlanan Hasmahal'i tercih eden misafirlerimiz yemekli-yemeksiz düğün, nişan, kokteyl, kahvaltı, doğumgünü partisi, vb. organizasyonlarını en güzel şekilde gerçekleştirebilme ayrıcalığına sahiptir.

Organizasyonunuzu mevsim şartlarına göre, soğuk günlerde içinizi ısıtacak 700 kişi kapasiteli Hasmahal Kış Bahçesi'nde, ya da yaz aylarında doğayla iç içe 1200 kişi kapasiteli Hasmahal Kır Bahçesi'nde en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hasmahal, yüksek kapasiteli otoparkı, gelin-damat odası, kapalı-açık çocuk oyun alanı, mescidi ve daha birçok özelliğiyle sizi de en güzel gününüzü en güzel yerde geçirmeye davet ediyor.
 

MUTLULUĞUNUZU ERTELEMEYİN
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN !

© 2021 Hasmahal. Tüm hakları saklıdır.

Aydın - Denizli Karayolu Üzeri, 4.km, Kocagür Mevkii - Aydın / TÜRKİYE

T: 0 (256) 281 16 16        F: 0 (256) 281 17 17        M: +90 532 653 47 64

 

  • Instagram Social Icon
  • Facebook App simgesi