top of page
"Özel günlere, en özel hizmet" felsefesiyle kurulan Hasmahal, her biri birbirinden özel müşterilerine verdiği tüm hizmetleri en iyi kalitede gerçekleştirmeyi hedefler.
Düğün - Nişan - Kokteyl - Mezuniyet

Hayatınızın en anlamlı, en özel gününde herşey kusursuz ve muhteşem olmalı değil mi?..Merak etmeyin, biz sizin yerinize herşeyi düşündük.

Yemekli - yemeksiz düğün, nişan, kokteyl ve mezuniyet gibi organizasyonlarınız için eşsiz mimarisiyle 700 kişi kapasiteli Hasmahal Kış Bahçesi ve 1200 kişi kapasiteli Hasmahal Kır Bahçesi unutamayacağınız anlar geçirmeniz için emrinize amade...

Dillere Destan Hasmahal Kahvaltısı

Güzel bir günün anahtarı kusursuz bir kahvaltıdır. Hasmahal'de kusursuz bir serpme kahvaltı sizleri bekliyor. Mevsim şartlarına göre ister Kır Bahçemizde, Ege'nin simgesi zeytin ağaçlarının gölgesinde, ister ferah, sıcak ve iç açıcı ortamıyla Kış Bahçemizde sizler için hazırladığımız nefis kahvaltımızla güne mükemmel bir başlangıç yapabilirsiniz. Hafta içi her gün nefis bir kahvaltı, haftasonları da enfes bir brunch keyfi Hasmahal'de sizi bekliyor.

Sünnet Organizasyonu

Sünnet, erkek çocukların hayatlarındaki en önemli dönüm noktalarından biridir.

Erkekliğe adım attıkları bu önemli süreçten sonra çocukların moral bulması için yapılacak düğünün de önemi büyüktür. Çocuğunuzun aklında güzel bir hatıra olarak kalacak harika bir sünnet düğünü Hasmahal'de sizi bekliyor. 

Doğumgünü Partisi

Doğumgünleri önemlidir.

Bu yüzden bu önemli günü Hasmahal'de kutlayarak çocuğunuza en güzel doğumgünü hediyesini verin. Çocuğunuzun yeni yaşına en güzel şekilde girmesi için hazırladığımız parti konseptleriyle, en eğlenceli partiler Hasmahal'de sizi bekliyor.  

Özel Yemek Organizasyonları

Çalıştığınız kurum, üye olduğunuz dernek ile birlikte, ya da sadece arkadaşlarınızla toplu bir yemek organizasyonu mu yapmak istiyorsunuz?O zaman Hasmahal tam size göre. Zengin çeşide sahip leziz menüleri ve muhteşem ambiyansıyla sadece bir yemekten çok daha fazlası Hasmahal'de sizi bekliyor.

bottom of page